ASAL24


چهارشنبه, 26 خرداد 1400

چرا فقط عسل طبیعی؟

 عسل ۲۴ | فقط عسل طبیعی

1_ به راحتی هضم می شود: مولكول های قند موجود در آن می توانند به راحتی به سایر قندها تبدیل شوند، به همین جهت حتی حساس ترین معده ها نیز می تواند آن را به سادگی هضم كند. بسياري به اين ماده غذايي لقب اكسير طول عمر داده، و معتقدند كه مصرف آن مي تواند طول عمر را افزايش دهد.

2_ منبع بسیار خوبی از آنتی اكسیدان است: نقش بزرگی در جلوگیری از سرطان و همچنین بیماریهای قلبی دارد. علاوه بر آنكه غذاي خوبي به شمار مي آيد، مي تواند به عنوان يك داروي مفيد نيز مورد استفاده قرار گيرد.

ادامه مطلب

آخرین اخبار و اطلاعات در زمینه عسل

اعطای نمایندگی با تسهیلات ویژه نمایندگان فروش و رسمی تا روز عید فطر

عسل 24 در زمینه ارائه محصولات بر پایه عسل طبیعی در کل خاورمیانه پیشرو بوده و با تجهیز بیشتر زیرساخت های کارخانه اختصاصی خود در آینده نزدیک با ارائه محصولات جدید و منحصر بفرد (با حق تولید انحصاری 20 ساله محصولات اختراعی بر پایه عسل طبیعی) در نظر دارد به نام تجاری پیشرو در حوزه محصولات تخصصی عسل طبیعی در خاورمیانه تبدیل شود. اخذ امتیاز نمایندگی از این نام تجاری در این مقطع زمانی، هم اکنون می تواند فرصت استراتژیک و تکرار نشدنی برای شما بوجود آورد چرا که در آینده ای نزدیک و با تکمیل زنجیره نمایندگی ها و شروع تبلیغات تلویزیونی و همچنین محصولات منحصربفرد و بسته بندی های در کلاس جهانی، مسلما اعطای امتیاز نمایندگی، فروشگاه اختصاصی و امتیاز فرانشیز با شرایط سهل و حمایتی همچون امروز امکانپذیر نخواهد بود. 

 امتیاز ویژه در ماه مبارک رضان: جهت تکمیل سریع شبکه نمایندگی ها قبل از شروع تبلیغات تلویزیونی مبلغ حق کد نمایندگی های فروش و رسمی از ساعت 24 روز 22 تیر 93 تا ساعت 24 روز عید فطر 100% رایگان خواهد بود. این فرصت یکبار در تاریخ این شرکت بوده و به هیچ عنوان در آینده تکرار یا تمدید نخواهد شد. 

جهت مطالعه راهنما و ثبت درخواست نمایندگی از منو "فروش و همکاری" اقدام فرمائید..


Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن نظر

کلیه نظرات (بغیر از تبلیغاتی و غیراخلاقی)منتشر خواهند شد.

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مطالب مرتبط

ASAL24™ | "Only Rare Honey"® Products درباره ما اخبار و اطلاعیه ها اعطای نمایندگی با تسهیلات ویژه نمایندگان فروش و رسمی تا روز عید فطر