ASAL24


چهارشنبه, 22 ارديبهشت 1400

چرا فقط عسل طبیعی؟

 عسل ۲۴ | فقط عسل طبیعی

1_ به راحتی هضم می شود: مولكول های قند موجود در آن می توانند به راحتی به سایر قندها تبدیل شوند، به همین جهت حتی حساس ترین معده ها نیز می تواند آن را به سادگی هضم كند. بسياري به اين ماده غذايي لقب اكسير طول عمر داده، و معتقدند كه مصرف آن مي تواند طول عمر را افزايش دهد.

2_ منبع بسیار خوبی از آنتی اكسیدان است: نقش بزرگی در جلوگیری از سرطان و همچنین بیماریهای قلبی دارد. علاوه بر آنكه غذاي خوبي به شمار مي آيد، مي تواند به عنوان يك داروي مفيد نيز مورد استفاده قرار گيرد.

ادامه مطلب

آخرین اخبار و اطلاعات در زمینه عسل

ارتقاء اساسی کیفیت بسته بندی و افزایش قیمت 7.5% (میانگین)

 عسل طبیعی

به اطلاع کلیه مصرف کنندگان، نمایندگان و مشتریان محترم می رساند که از خرداد سال 94 برخلاف میل باطنی و علم به وضعیت اقتصادی مردم عزیز و صرفا برای حفظ کیفیت محصولات در حد اعلا قیمت محصولات خود را بطور متوسط 7.5% افزایش دادیم. امیدواریم روزی برسد که چیزی با عنوان تورم در کشورمان نداشته باشیم تا مردم ما نیز بتوانند همانند مردم دیگر نقاط جهان در رفاه و آسایش بیشتری زندگی کنند. این افزایش قیمت بعد از محاسبات زیاد بصورت حداقل لحاظ شده تا قیمت نهایی محصولات افزایش اندکی داشته باشند. جهت شفاف سازی برای مصرف کنندگان عزیز باید عرض نماییم که از ابتدای سال هزینه های این واحد اعم از حقوق و دستمزدها، مواد اولیه، هزینه های حمل و کل هزینه های ریز و درشت حداقل 10% افزایش قیمت را برای این واحد تحمیل نموده اند. این شرکت طبق روال سالهای گذشته تا نهایت ممکن در مقابل مساله افزایش قیمت مقاومت نمود بطوریکه کلیه مواد اولیه موجود در انبار که با قیمت قبلی موجود بود به اتمام رسید و بعد نسبت به افزایش قیمت اقدام گردید. همچنین بسته بندی های جدید عسل 24 با ظاهری بسیار آراسته تر و با کیفیت تر از گذشته از ماه جاری در دسترس عموم قرار دارد..% 


Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دیدگاه‌ها  

 
+1 #3 ن محمدی 1395-04-31 07:46
به نسبت کیفیتی که داره و همچنین احتساب تورم، فکر نمیکنم 7.5 درصد زیاد باشه
امیدوارم همیشه پر تلاش بمونید و دلسرد و مایوس نشید
نقل قول کردن
 
 
+4 #2 امیرحسین 1394-03-11 13:37
انشالله موفق و رو به پیشرفت باشین
نقل قول کردن
 
 
+4 #1 امیرحسین 1394-03-11 13:23
ظرف عسل 24 باید مثل خودش با کیفیت و شکیل باشه
نقل قول کردن
 

نوشتن نظر

کلیه نظرات (بغیر از تبلیغاتی و غیراخلاقی)منتشر خواهند شد.

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مطالب مرتبط

ASAL24™ | "Only Rare Honey"® Products درباره ما اخبار و اطلاعیه ها ارتقاء اساسی کیفیت بسته بندی و افزایش قیمت 7.5% (میانگین)