ASAL24


چهارشنبه, 26 خرداد 1400

درمان واریس با عسل طبیعی و فواید آن برای پیشگیری

مفیدترین خواص عسل طبیعی که در درمان بیماری ها و مشکلات مختلف استفاده می شود، درمان واریس با عسل می باشد.

واريس عارضه ای است که طی آن سیاهرگ ها خاصیت ارتجاعی خود را در برگشت خون به طرف قلب از دست می دهند. در حقیقت دریچه های لانه کبوتری که نقش باز دارندگی و جلوگیری از بازگشت خون از بالا به پایین را دارد و بدین ترتیب خون مردگی هایی به وجود می آید ک واریس نام میگیرد.

برای درمان واریس یک فنجان عسل طبیعی  را در یک فنجان آب گرم حل نموده و روزانه سه بار به آرامی در موضع مورد نظر ماساژ دهید. و با استراحت کامل به روند بهبود این عارضه کمک کنید.

صبح ناشتا یک قاشق مرباخوری یا غذاخوری عسل هم میل نمایید.

عسل با روغن گل سرخ گرم شود. همان طوری که گرم است روی رگهای واریس مالیده شود، تا اندازه ای که بیمار تحمل داشته باشد. این روش درمانی و روغن مالی قبل از خواب انجام گیرد. همراه آن بیمار باید روزانه و در سه نوبت یک قاشق غذاخوری بزرگ عسل طبیعی کوهی بخورد.

برای درمان واریس بهترین روش درمان طبیعی استفاده از عسل است برای این کار مقداری عسل خالص تهیه کنید و شب هنگام قبل خواب مقدار یک قاشق از عسل را با چند قطره روغن زیتون مخلوط کرده و بر روی پاها و یا قسمتهای واریسی بمالید وچند دقیقه به ارامی ماساژ دهید وبا دستمال تمیز روی ان را بپوشانید و گرم نگه دارید  برای درمان بهتر میتوانید چند گرم ژل رویال نیز به این مخلوط اضافه نمایید مطمئن باشید تاثیر گذار خواهد بود پس از مدتی  استفاده از این دستور مشکل شما بر طرف خواهد شد.

نویسنده :سپیده کریمی


Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن نظر

کلیه نظرات (بغیر از تبلیغاتی و غیراخلاقی)منتشر خواهند شد.

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مطالب مرتبط

ASAL24™ | "Only Rare Honey"® Products مطالب و مقالات عسل درمانی و دارویی درمان واریس با عسل طبیعی و فواید آن برای پیشگیری